Przejdź do treści

Poznaj mnie

Miło Cię widzieć!

Leśne Szepty to mała pracownia artystyczna. Powstaje w niej ręcznie tworzona delikatna biżuteria z żywicy epoksydowej i prawdziwych suszonych roślin. Każdy przedmiot jest unikalny tak jak niepowtarzalna jest natura.

Za Leśnymi Szeptami stoję ja – Sandra. Tworzę projekty, kolekcje oraz biżuterię, zbieram i suszę rośliny, rozmawiam z Wami, obsługuję sklep internetowy, wykonuję zdjęcia produktów, pakuję i wysyłam zamówienia. W swoją markę wkładam całe serce, zaangażowanie i doświadczenie.

Odkąd pamiętam sztuka była mi bliska. Poświęciłam dużo czasu na doskonalenie się w fotografii, czerpałam ogromną radość z tworzenia i traktowałam to jako terapię dla duszy. Pewnego dnia sięgnęłam po żywicę. Chciałam wykonać dla siebie pamiątkowy brelok z sierścią po odejściu mojego ukochanego zwierzaka. Z czasem okazało się, że tworzenie z żywicy mnie uspokaja i wycisza, a efekty dają ogromną satysfakcję. W pewnym momencie wyjęłam swoje prace z szuflady i zaczęłam tworzyć dla innych, wciąż doskonaląc swój warsztat.

Po wielu miesiącach istnienia na instagramie jako @lesne.szepty zdecydowałam się na ten duży krok – założenie działalności i otworzenie sklepu internetowego. Jestem ogromnie wdzięczna za każdy komentarz, polubienie, zamówienie i dobre słowo, które otrzymałam.