Przejdź do treści

Personalizacja biżuterii z sierścią

Dlaczego biżuteria z sierścią?
Biżuteria pamiątkowa to geneza mojej marki. Leśne Szepty powstały z emocji: z tęsknoty za zwierzęciem, bezradności w obliczu choroby i pragnienia, aby cząstka przyjaciela wciąż była blisko. Zaczęło się od stworzenia pamiątkowego breloczka z sierścią mojego królika, który odszedł po przegranej walce z zapaleniem płuc. Teraz wykorzystuję swoje doświadczenie i umiejętności, by pomóc innym właścicielom zwierzaków zachować cząstkę ich przyjaciół przy sobie. Wszystkie pamiątkowe prace można obejrzeć w portfolio.


Jak wygląda biżuteria pamiątkowa?
W sklepie znajdziesz kilkanaście ofert związanych z biżuterią pamiątkową. Do wyboru są naszyjniki, zawieszki, bransoletki czy pierścionki. Jeśli jednak poszukujesz czegoś innego, proszę napisz do mnie poprzez Instagram.com/Lesne.Szepty lub korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się na samym dole strony.
Wspólnie znajdziemy projekt idealny!


Co można zatopić w pamiątkowej biżuterii?
Absolutnie wszystko, co związane z naszym zwierzęcym przyjacielem! Sierść psa, kota, konia czy królika, wibrysy, prochy, włosy, zęby, kawałek obroży lub legowiska.

Prócz wyżej wymienionych rzeczy mogę również zaproponować suszone kwiaty czy płatki złota lub srebra. Najczęściej wybieranym kwiatem do takiej biżuterii jest niezapominajka ze względu na swoje symboliczne znaczenie. Wszystkie aktualnie dostępne suszone rośliny znajdziesz tutaj.


Z czego wykonana jest biżuteria?
Sierść* zatapiana jest w wysokiej jakości żywicy epoksydowej. Żywica ta jest odporna na działania czynników zewnętrznych i tworzy gładką taflę imitującą szkło. W zależności od oferty, biżuteria wykonana jest ze stali szlachetnej, która ma właściwości hipoalergiczne, nie odbarwia się i jest w dużym stopniu odporna na zarysowania lub ze srebra próby 925 oraz srebra próby 925 pozłacanego 24karatowym złotem od polskich producentów.
Na specjalne zamówienie mogę wykonać biżuterię ze złota próby 585, aktualna oferta biżuterii ze złota znajduje się tutaj.


Jak przebiega proces zamówienia z sierścią*?

  1. Po zakupie wybranej oferty, należy wysłać zabezpieczoną sierść* na adres, który zostanie wysłany na maila po złożeniu zamówienia. Sierść można wysłać do mnie paczkomatem.
  2. Proszę, aby paczka, w której znajduje się sierść* była podpisana Imieniem i Nazwiskiem oraz mailem Kupującego. Będzie mi miło jeśli dopiszesz również imię i rodzaj zwierzęcia lub jego opis/zdjęcie. 
  3. Po otrzymaniu paczki z sierścią* kontaktuję się z Kupującym, aby potwierdzić szczegóły zamówienia. Jeśli zamówienie tego wymaga, tworzę projekt biżuterii “na sucho” do akceptacji.
  4. Zaczynam tworzyć biżuterię. Czas realizacji zamówienia personalizowanego wynosi od 3 do 14 tygodni. Staram się wykonywać wszystkie zamówienia na bieżąco, jednak są rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę, jak np. czas utwardzania się żywicy, wykonanie i modyfikacja projektu czy zamówienie półfabrykatów.
  5. Biżuterię pakuję i wysyłam na adres podany podczas składania zamówienia. Resztę sierści*, która zostanie, odsyłam razem z gotową biżuterią.
    (WAŻNE: Zamówienia personalizowane nie podlegają zwrotom!)

    * dotyczy sierści, prochów, wąsików, zębów i innych personalizowanych przedmiotów po zwierzętach przesłanych przez Klienta


Formularz kontaktowy: