Personalizacja zamówienia

UWAGA! NOTATKA Z DNIA 01.11.2021r:
Zamówienia personalizowane są obecnie wstrzymane. Zostaną wznowione w styczniu 2022 roku. Przepraszam za utrudnienia.

Jeśli marzy Ci się stworzenie biżuterii od podstaw, to tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat personalizowanych zamówień.
Prócz roślin, które znajdują się w mojej kolekcji, możesz zatopić również w żywicy:

  • sierść swojego zwierzaka
  • suszki z bukietu ślubnego
  • pamiątki (muszle, kwiaty, kamyczki) z wakacji


Czas realizacji zamówienia personalizowanego wynosi od 2 do 10 tygodni. Staram się wykonywać wszystkie zamówienia na bieżąco, jednak są rzeczy, których nie ominę, jak np. długi czas stygnięcia żywicy.


Jak wygląda cały proces personalizacji?

  1. Zapoznaj się z dostępnymi formami biżuterii ze stali szlachetnej oraz srebra próby 925 i srebra pozłacanego oraz roślinami z kolekcji Leśnych Szeptów.
  2. Uzupełnij i wyślij formularz personalizacji zamówienia znajdujący się poniżej lub napisz do mnie maila na Lszepty@gmail.com lub napisz wiadomość prywatną na instagramie @lesne.szepty (możesz również wysłać mi rysunek swojego pomysłu lub moją pracę, którą chciał*byś się zainspirować)
  3. Możesz również przejrzeć moje portfolio. Znajdują się tam prace, które mogę powtórzyć, dowolnie zmodyfikować lub zainspirować się nimi.
  4. Po zapoznaniu się z Twoimi preferencjami dostaniesz wycenę zamówienia. To jest moment, w którym możesz po prostu zrezygnować z zamówienia.
  5. Jeśli wybierzesz biżuterię z sierścią zwierzaka, suszkami z bukietu lub wspomnieniami z wakacji, ustalimy razem dogodną formę wysłania do mnie Twoich wyżej wymienionych rzeczy. (WAŻNE: Koszty wysyłki pokrywa Zamawiający)
  6. Jeśli po dostaniu wyceny będziesz zainteresowany/a zamówieniem, tworzę dla Ciebie projekt biżuterii. Po akceptacji projektu przechodzę do tworzenia zamówienia. Gdy będzie już gotowe, wysyłam zdjęcia. Po akceptacji przychodzi moment płatności za zamówienie. Zakup zamówienia personalizowanego odbywa się poprzez stronę i szyfrowany link specjalnym hasłem, który podaję w wiadomości prywatnej. Po zaksięgowaniu płatności wysyłam do Ciebie biżuterię. (WAŻNE: Zamówienia personalizowane nie podlegają zwrotom!)

FORMULARZ PERSONALIZACJI ZAMÓWIENIA